Pierwsze szkolenie wiosenne

tl_files/23.03..jpg

 

Strzelcy z naszej Jednostki rozpoczęli wiosnę w typowy dla siebie sposób - szkolenie taktyczne.

 

Tematem szkolenia było przemieszczanie się pododdziału w terenie otwartym. Mimo nastałej wiosny, działania odbywały się w śniegu, przy mroźnym wietrze. 

Jak zawsze strzelcy nie ugięli się przed pogodą. Twierdzą, że wolą ten czas spędzać razem, w trudach i zimnie niż siedzieć wygodnie w domu, przed komputerem z ciepłym kakao. 

 

To coś co pozwala nam czuć się lepiej. Gdy obowiązki domowe i szkolne mamy już za sobą, przychodzi czas na przyjaciół, z którymi działamy - mówi jeden ze strzelców.

 

 

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości