Strzelcy na planie filmowym

Sceny do filmu TVP pt. "1920. Biało-czerwoni" w reż. Maciej Migasa kręcone są w Jarosławiu; wystylizowany rynek, uliczki wokół niego pozwoliły na zorganizowanie tutaj odpowiednich scen dla przygód bohaterów  roku 1920 - żołnierzy - uciekinierów armii zaborczych. Jakub Wesołowski, Michał Żurawski, Wojciech Zieliński, Tomasz Borkowski, Karolina Chapko to tylko niektóre nazwiska odgrywające najciekawsze role.  

 

Wkład w produkcję filmu mają również strzelcy z JS2025 z Jarosławia oraz JS2033 z Lubaczowa,  którzy od czwartku do soboty wcielili się w role żołnierzy. Role przez nich odgrywane były przeróżne, począwszy od wartowników, kaskaderów, pluton egzekucyjny po rozstrzelanych żołnierzy bolszewickich. Dla wielu jest to osobista przygoda z filmem, ale przede wszystkim poczucie przydatności. W ten sposób, ktoś docenił umiejętności strzelców oby naszych jednostek i pozwolił nam wykorzystać je w filmie.

Zapraszamy do obejrzenia serialu już w wiosennej ramówce.  

FOTORELACJA

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości