Spotkanie Komendanta z Burmistrzem Miasta

tl_files/ROZNE ZDJECIA/001.jpg

 

 

Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Waldemar PALUCH spotkał się z Komendantem Głównym ZS „Strzelec” OSW insp. ZS Marcinem WASZCZUKIEM. Tematem rozmów była kontynuacja współpracy rozpoczętej przez poprzedniego burmistrza Andrzeja WYCZAWSKIEGO w zakresie funkcjonowania Strzeleckiego Pododdziału Obrony Narodowej i współpracy z Urzędem Miasta Jarosławia.

 

Burmistrz wyraził zainteresowanie dalszą współpracą z ZS „Strzelec” OSW w zakresie wsparcia antykryzysowego oraz szkoleniowego. Zwłaszcza szkolenie, jest fundamentem przyszłego działania, dlatego Burmistrz wręczy Komendantowi na potrzeby JS2025 plecak medyczny, który będzie przydatny nie tylko podczas ćwiczeń, ale również w akcjach zabezpieczających wydarzenia i działania antykryzysowe.

 

 

 

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości