15. Rocznica Stowarzyszenia Weteranów Misji ONZ

 

W dniu dzisiejszym pododdział strzelców naszej Jednostki wziął udział w uroczystych obchodach 15. Rocznicy Utworzenia Stowarzyszenia Kombatantów i Misji Pokojowych ONZ.
Uroczystość tym ważniejsza, że w dniu dzisiejszym Koło Nr 3 Stowarzysz...enia Kombatantów i Misji Pokojowych ONZ otrzymało sztandar.
W uroczystości udział wzięli również przedstawiciele Zarządu Głównego Stowarzyszenia, Burmistrz Miasta Jarosławia, Poseł Tomasz Kulesza - Członek Komisji Obrony Narodowej, Poseł Mieczysław Golba, przedstawiciele wojska oraz innych instytucji.
Składamy wyrazy uznania i wdzięczności wszystkim żołnierzom misji pokojowych ONZ, którzy narażając własne zdrowie i życie nieśli pomoc ludności cywilnej w różnych częściach świata.
 
tl_files/ROZNE ZDJECIA/swieto kola nr 3 stow. weter. onz.jpg

 

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości