List motywacyjny od Navy Seal's dla JS 3050

Dnia 20 marca 2011 roku Dowódca JS 3050 z Legnicy obecnie przebywający na misji w Islamskiej Republice Afganistanu, otrzymał z rąk byłego oficera US Navy SEALs, Komandora Doolittle John W -  obecnego dowódcy PRT w bazie Ghazni list motywacyjny dla JS 3050 i wszystkich strzelców.

 

Komandor US Navy SEALs, Doolittle John W, podziwia naszą pasję i pracę jako, że robimy to dla dobra naszej ojczyzny i jej obronność oraz okazuje nam wielki szacunek jako były członek jednostki specjalnej US Navy SEALs.

 

W liście życzy nam wiele wytrwałości i siły w pokonywaniu trudu codziennych szkoleń oraz byśmy nigdy nie rezygnowali z naszych marzeń o pracy w jednostkach specjalnych naszego kraju. Nasz dowódca drużynowy Z.S. Marcin LATOSZEK jest dumny z możliwości chociażby rozmowy z operatorami US Navy SEAL.s, którzy w Afganistanie działają razem z Jednostką GROM. Ten list jest ogromną motywacją na dalsze lata służby w Związku Strzeleckim “Strzelec” Organizacji Społeczno Wychowawczej.

 

LIST DO WGLĄDU NA STRONIE KOMENDY GŁÓWNEJ ZS "STRZELEC" OSW

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości