List motywacyjny od Navy Seal's dla JS 3050

Dnia 20 marca 2011 roku Dowódca JS 3050 z Legnicy obecnie przebywający na misji w Islamskiej Republice Afganistanu, otrzymał z rąk byłego oficera US Navy SEALs, Komandora Doolittle John W -  obecnego dowódcy PRT w bazie Ghazni list motywacyjny dla JS 3050 i wszystkich strzelców.

 

Komandor US Navy SEALs, Doolittle John W, podziwia naszą pasję i pracę jako, że robimy to dla dobra naszej ojczyzny i jej obronność oraz okazuje nam wielki szacunek jako były członek jednostki specjalnej US Navy SEALs.

 

W liście życzy nam wiele wytrwałości i siły w pokonywaniu trudu codziennych szkoleń oraz byśmy nigdy nie rezygnowali z naszych marzeń o pracy w jednostkach specjalnych naszego kraju. Nasz dowódca drużynowy Z.S. Marcin LATOSZEK jest dumny z możliwości chociażby rozmowy z operatorami US Navy SEAL.s, którzy w Afganistanie działają razem z Jednostką GROM. Ten list jest ogromną motywacją na dalsze lata służby w Związku Strzeleckim “Strzelec” Organizacji Społeczno Wychowawczej.

 

LIST DO WGLĄDU NA STRONIE KOMENDY GŁÓWNEJ ZS "STRZELEC" OSW

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości