Konferencja na temat Strzeleckich Pododdziałów Obrony Narodowej w Jarosławiu

tl_files/Konferencja SPON/006.jpg

 

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Komendanta Głównego ZS "Strzelec" OSW wzięliśmy udział w konferencji na temat Strzeleckich Pododdziałów Obrony Narodowej w budowaniu bezpieczeństwa lokalnego.
W spotkaniu w...
zięli udział również m.in. przedstawiciel sejmowej Komisji Obrony Narodowej Pan Poseł Tomasz KULESZA, Sekretarz Miasta Jarosławia Pan Jan BIŁAS, Prezes Centrum Ratownictwa Medycznego Pan Jerzy TARKOWSKI oraz przedstawiciele instytucji samorządowych i wojska.
Ta konferencja była następstwem naszej ścisłej współpracy z Urzędem Miasta w kwestiach kształtowania postaw patriotycznych u młodzieży, wsparcia zarządzania kryzysowego oraz organizacji szkolenia Przysposobienia Wojskowego.
Cieszy nas fakt, iż zarówno ze strony Urzędu Miasta, jak i posłów Komisji Obrony Narodowej otrzymujemy chęć współpracy i wspólnego działania na rzecz obronności i bezpieczeństwa w gminie i powiecie.
"Społeczeństwo dla społeczeństwa. Człowiek dla człowieka".

 

tl_files/Konferencja SPON/001.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/004.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/005.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/003.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/007.jpg

 

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości