Konferencja na temat Strzeleckich Pododdziałów Obrony Narodowej w Jarosławiu

tl_files/Konferencja SPON/006.jpg

 

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Jarosławia oraz Komendanta Głównego ZS "Strzelec" OSW wzięliśmy udział w konferencji na temat Strzeleckich Pododdziałów Obrony Narodowej w budowaniu bezpieczeństwa lokalnego.
W spotkaniu w...
zięli udział również m.in. przedstawiciel sejmowej Komisji Obrony Narodowej Pan Poseł Tomasz KULESZA, Sekretarz Miasta Jarosławia Pan Jan BIŁAS, Prezes Centrum Ratownictwa Medycznego Pan Jerzy TARKOWSKI oraz przedstawiciele instytucji samorządowych i wojska.
Ta konferencja była następstwem naszej ścisłej współpracy z Urzędem Miasta w kwestiach kształtowania postaw patriotycznych u młodzieży, wsparcia zarządzania kryzysowego oraz organizacji szkolenia Przysposobienia Wojskowego.
Cieszy nas fakt, iż zarówno ze strony Urzędu Miasta, jak i posłów Komisji Obrony Narodowej otrzymujemy chęć współpracy i wspólnego działania na rzecz obronności i bezpieczeństwa w gminie i powiecie.
"Społeczeństwo dla społeczeństwa. Człowiek dla człowieka".

 

tl_files/Konferencja SPON/001.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/004.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/005.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/003.jpg

 

tl_files/Konferencja SPON/007.jpg

 

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości