I Turniej Piłkarski im. Powstańców Warszawskich

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody001.jpg

 

2. sierpnia na zaproszenie przewodniczącego jarosławskiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej Pana Oskara KOCHMANA wraz z podkarpacką młodzieżą wzięliśmy udział w Pierwszym Turnieju Piłkarskim im. Powstańców Warszawskich w Jarosławiu.

 

Była to bardzo ciekawa inicjatywa, która wyraźnie udowodniła, iż stereotypy, że młodzież jest zła są całkowicie błędne. Wspólnie z kolegami z Jarosławia, Rzeszowa, Przemyśla, Lubaczowa i innych miast i miejscowości pokazaliśmy, że potrafimy współpracować, bawić się, rywalizować i godnie czcić pamięć bohaterów Polskiej Ziemi. 

 

Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy będą częstrzym widokiem w naszych środowiskach lokalnych. Tylko zgrane społeczeństwa lokalne mają szansę na efektywne wykorzystanie swojego potencjału w działalności na rzecz społeczeństwa i kraju wg. zasady "społeczeństwo dla społeczeństwa - człowiek dla człowieka".

 

Pragniemy podziękować również Panu Posłowi Mieczysławowi GOLBIE, który zawsze chętnie wspiera działania jarosławskich strzelców, jak i naszej lokajnej młodzieży.

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody002.jpg 

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody003.jpg

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody004.jpg

 

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości