I Turniej Piłkarski im. Powstańców Warszawskich

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody001.jpg

 

2. sierpnia na zaproszenie przewodniczącego jarosławskiego Koła Młodzieży Wszechpolskiej Pana Oskara KOCHMANA wraz z podkarpacką młodzieżą wzięliśmy udział w Pierwszym Turnieju Piłkarskim im. Powstańców Warszawskich w Jarosławiu.

 

Była to bardzo ciekawa inicjatywa, która wyraźnie udowodniła, iż stereotypy, że młodzież jest zła są całkowicie błędne. Wspólnie z kolegami z Jarosławia, Rzeszowa, Przemyśla, Lubaczowa i innych miast i miejscowości pokazaliśmy, że potrafimy współpracować, bawić się, rywalizować i godnie czcić pamięć bohaterów Polskiej Ziemi. 

 

Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy będą częstrzym widokiem w naszych środowiskach lokalnych. Tylko zgrane społeczeństwa lokalne mają szansę na efektywne wykorzystanie swojego potencjału w działalności na rzecz społeczeństwa i kraju wg. zasady "społeczeństwo dla społeczeństwa - człowiek dla człowieka".

 

Pragniemy podziękować również Panu Posłowi Mieczysławowi GOLBIE, który zawsze chętnie wspiera działania jarosławskich strzelców, jak i naszej lokajnej młodzieży.

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody002.jpg 

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody003.jpg

 

tl_files/ROZNE ZDJECIA/zawody004.jpg

 

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości