Akcja "Prowadzę, jestem trzeźwy"

W niedzielę 13. czerwca br. strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2025 z Jarosławia wzięli udział w akcji promocyjnej prowadzonej na terenie Jarosławia pod haslem "Prowadzę, jestem trzeźwy".

 

Akcja prowadzona była przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Urzędu Miasta oraz Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

 

Zadaniem strzelców było rozdawanie pod wyznaczonymi Kościołami ulotek promocyjnych i zapachów samochodowych kierowcom, którzy brali udział we mszy.Strzelcy rozdali kilkaset ulotek i zapachów oraz rozwieszali plakaty informacyjne o akcji. W akcji promocyjnej brali udział również harcerze ZHP w Jarosławiu, KPP w Jarosławiu oraz Straż Miejska.

 

Miejmy nadzieję, że tego typu inicjatywy przyniosą pozytywny skutek i nie będą konieczne w przyszłości.

 

Pamiętaj... prowadzisz, nie pij!

 

 

 

2018-11-11 09:09

Zawody strzeleckie z okazji Stulecia Niepodległości
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 3 listopada 2018 na strzelnicy "Anna" koło Jarosławia odbyły się VII Zawody Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. W kwalifikacji indywidualnej drugim najlepszym strzelcem okazał się jeden z podopiecznych naszej jednostki. Zapraszamy na nasz fanpage @js2025

2018-11-06 10:37

Zbiórka dla Fundacji Niezłomni
Kolejny raz nasza jednostka 1 listopada wzięła udział w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. W tym dniu strzelcy z JS2025 zbierali pieniądze które zostały przekazane Fundacji "Niezłomni" im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki", która zajmuje się poszukiwaniem i odnajdywaniem bezimiennych grobów partyzantów podziemia antykomunistycznego i ofiar komunistycznego terroru a następnie identyfikuje na podstawie DNA pobranego od potomków ofiar.

2018-11-06 10:35

Upamiętnienie czynu zbrojnego
Strzelcy z naszej jednostki wzięli czynny udział w uroczystości upamiętnienia czynu zbrojnego Jarosławskiej Kompanii Legionów (15 kompania IV bat. II Brygady LP), która pod koniec października 1914 r. przeszła swój chrzest bojowy.

2018-11-06 10:29

Obóz unitarny w Trzciańcu
W dniach 12-14 października br. strzelcy z naszej jednostki wraz ze strzelcami ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" im. Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie wzięli udział w szkoleniu unitarnym w Ośrodku Szkolenia Górskiego 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Trzciańcu, w Bieszczadach. Fotorelacja na naszej stronie na Facebooku @js2025

2018-11-06 10:25

Aktualności JS2025
Szanowni Państwo, Po dłuższej przerwie wracamy do aktualizowania informacji na stronie. W tym czasie nastąpiło wiele zmian, które już niebawem będziemy mogli Państwu przedstawić. Warto również śledzić bieżące informacje na naszym fangapeu @js2025 Pozdrawiamy!
wszystkie wiadomości