Akcja "Prowadzę, jestem trzeźwy"

W niedzielę 13. czerwca br. strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2025 z Jarosławia wzięli udział w akcji promocyjnej prowadzonej na terenie Jarosławia pod haslem "Prowadzę, jestem trzeźwy".

 

Akcja prowadzona była przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Urzędu Miasta oraz Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

 

Zadaniem strzelców było rozdawanie pod wyznaczonymi Kościołami ulotek promocyjnych i zapachów samochodowych kierowcom, którzy brali udział we mszy.Strzelcy rozdali kilkaset ulotek i zapachów oraz rozwieszali plakaty informacyjne o akcji. W akcji promocyjnej brali udział również harcerze ZHP w Jarosławiu, KPP w Jarosławiu oraz Straż Miejska.

 

Miejmy nadzieję, że tego typu inicjatywy przyniosą pozytywny skutek i nie będą konieczne w przyszłości.

 

Pamiętaj... prowadzisz, nie pij!

 

 

 

2017-06-15 09:39

Czas wakacji.
Zbliża się długo wyczekiwany okres wakacyjny. Dla wielu z nas będzie to czas odpoczynku i regeneracji. Część z nas pochłonie również sezonowa praca, czy pomoc w domu. Jednostka w okresie od początku lipca do końca sierpnia będzie funkcjonować nieco inaczej niż w ciągu roku. W tym czasie nie planujemy żadnego naboru dla kandydatów. Pierwszy nabór planowany jest na przełom wrzesień/październik br.

2017-02-01 14:49

Artykuł: Współczesna młodzież (1)

Zapraszamy do lektury naszego artykułu dotyczącego życia współczesnej młodzieży. Artykuł oparty został o nasze doświadczenia i obserwacje w trakcie współpracy z młodzieżą.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2017-01-31 16:04

Strzeleckie ferie zimowe

tl_files/ferie 2017/topografia07.jpg

Ferie zimowe za nami. Dla strzelców z Jarosławia był to czas intensywnego szkolenia i dobrej zabawy. Zapraszamy na krótką relację.
CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-11-12 23:18

Święto Niepodległości 2016
Fotograf: Tomasz Majcher

Strzelcy JS2025 wzięli czynny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ...

2016-10-20 19:40

Lekcja historii
...

Dzięki współpracy z Fundacją Pomocy Edukacyjnej dla Młodzieży w Jarosławiu wzięliśmy udział w lekcji historii, dzięki której poznaliśmy szczegółowo historię sztandaru Armii Krajowej, który mamy zaszczyt nosić.

CZYTAJ WIĘCEJ...

wszystkie wiadomości